521
MAXIMA Latvija SIA
Maiņas vadītājs/-a
MAXIMA Latvija SIA
MAXIMA Latvija SIA

Maiņas vadītājs/-aMAXIMA Latvija SIA

Stundas likme (bruto)Bruto stundā  € 5.7 - 6.5

Atrašanās vieta

    Rīgas rajons, Latvija
    Rīga, Iļģuciems, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Marina Grīnberga

“Maxima Latvija” ir daļa no uzņēmumu holdinga “Maxima Grupe”, kas ir lielākais un straujāk augošais uzņēmums un darba devējs Baltijā. Šobrīd tas darbojas piecās valstīs - Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā.

Latvijā uzņēmumam pieder 173 veikali, kurus ik dienu apmeklē 300 000 klientu. “Maxima Latvija” ir pirmais un vadošais spēlētājs pārtikas e-komercijas jomā, nodrošinot pārtikas piegādi mājās. Savukārt ar 7000 darbinieku plašo komandu “Maxima Latvija” ir arī lielākais, privātais darba devējs valstī, kā arī viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Latvijā. Uzņēmums ik gadu Latvijas ekonomikā investē līdz pat 50 miljoniem eiro.

“Maxima” atzīta par TOP 1 mīlētāko zīmolu mazumtirdzniecībā Latvijā un Baltijā, TOP 3 mīlētāko zīmolu Latvijā kopējā vērtējumā un otru Baltijas mīlētāko zīmolu, iekļauta Ilgtspējas indeksa Platīna kategorijā, kā arī ir Nr.1 vērtīgākais Latvijas mazumtirdzniecības uzņēmums “Prudentia” un “Nasdaq Riga” veidotajā uzņēmumu TOP101.

“Maxima Latvija” nodrošina elastīgas darba iespējas, vairāk nekā 250 profesijās , tādās jomās kā mārketings, finanses, iepirkumi, projektu vadība, IT, personālvadība, celtniecība un nekustamo īpašumu pārvaldība kā arī loģistika, tirdzniecība un pārtikas ražošana u.c.

Fokusējoties uz ilgtspējīgu attīstību un digitālu risinājumu ieviešanu visās darbības jomās, ”Maxima Latvija” nodrošina inovatīvu, modernu un elastīgu darba vidi birojā, veikalos un loģistikas centros, kur cilvēks ir vērtība un dinamiskā un aizraujošā darba vidē talants sastop iespējas.


Uzņēmuma mājaslapahttp://www.maxima.lv

Reģistrācijas numurs40003520643

Tev varētu interesēt arī:

Personāla lietvedis/-e
Orkla Latvija SIA
Ādaži
€ 1400
Beigu termiņš: 21.10.2023
Klientu darījumu analītiķis (Daily banking)
Industra Bank
Rīga
€ 1700
Beigu termiņš: 06.10.2023
Lietvedis/-e
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca SIA
Rīga
€ 900
Beigu termiņš: 15.10.2023