633
Pakalpojumu ierīkošanas inženieris/-e Rīgā
Tet SIA
Pakalpojumu ierīkošanas inženieris/-e Rīgā
Tet SIA
Pakalpojumu ierīkošanas inženieris/-e Rīgā
Tet SIA

Pakalpojumu ierīkošanas inženieris/-e Rīgā

Tet SIA

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1300 - 1700

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Dzirnavu iela 105

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 Tehniskās iemaņas telekomunikācijas izpratne par tehniku un vēlme strādāt ar aprīkojumu Tehniska interese Komunikācijas prasmes Komunikācija Precizitāte atbildība

Valodas

  •  Latviešu
Kontaktpersona
Lauma Štila
Mēs atveram tehnoloģiju pasauli un padarām to saprotamu un pieejamu katram. Mūsu komandas vērtības ir drosme mēģināt, neatlaidība uzlabot un atvērtība izprast.
Tet ir augstas kvalitātes tehnoloģiju uzņēmums. Piedāvājam ātru un stabilu optisko internetu un modernu televīziju, kā arī elektrību, dažādas ierīces un iekārtas ikviena ikdienas vēlmēm un vajadzībām. Līdztekus tam uzņēmējiem sniedzam ērtus mākoņpakalpojumus, nodrošinām piekļuvi pasaules klases datu centriem, palīdzam ar mūsdienīgiem IT drošības risinājumiem, kā arī uzstādām saules paneļus visiem, kuri meklē alternatīvus enerģijas risinājumus.Dzīve Tet ierauj un aizrauj! Šī ir tava iespēja dzīvot jaudīgi, strādāt pie vērienīgiem projektiem un pasaules klases tehnoloģijām. Tet komandai pievienojas labākie no visām nozarēm atklājēji un būvētāji, ciparu un īsto vārdu pavēlnieki, tie, kuri skrūvē kopā tehnoloģijas un tie, kuri nogādā tās katrās mājās. Pievieno savu aizrautību, lai varam radīt nākotni kopā!Mēs sniedzam brīvību izvēlē, kur organizēt savu darbu, t.sk. sniedzam iespēju strādāt attālināti arī no jebkuras vietas pasaulē līdz pat 3 mēnešiem gadā. Biroji ir mūsu satikšanās vieta. Mūsu galvenais birojs atrodas Rīgas centrā (Dzirnavu ielā 105) un ir ērti pieejams jebkuram tevis izvēlētam pārvietošanās veidam. Priecājamies birojā uzņemt arī kolēģu bērnus un mājdzīvniekus.


Uzņēmuma mājaslapahttp://karjera.tet.lv

Reģistrācijas numurs40003052786

Tev varētu interesēt arī:

Telpu un teritoriju uzkopšanas darbu vadītājs/-a
Hagberg SIA
Rīga
€ 1600 – 2200
Beigu termiņš: 19.05.2024
Payment Specialist
Wisebits
Rīga
€ 1300
Beigu termiņš: 19.05.2024
Sales representative for Latvia
www.fasadugama.lt
Latvija
€ 1 – 5000
Beigu termiņš: 22.05.2024