3458
Pārdevēji/as konsultanti/es - t/c Akropole Alfa
H&M Hennes & Mauritz SIA
Pārdevēji/as konsultanti/es - t/c Akropole Alfa
H&M Hennes & Mauritz SIA
Pārdevēji/as konsultanti/es - t/c Akropole Alfa
H&M Hennes & Mauritz SIA

Pārdevēji/as konsultanti/es - t/c Akropole Alfa

H&M Hennes & Mauritz SIA

Amata apraksts:

Pārdevēji-konsultanti ir atbildīgi par labākās klientu pieredzes nodrošināšanu, kas sniedz ieguldījumu veikala pārdošanas rezultātos un peļņā. Kā pārdevējs-konsultants, Tu vienmēr primāri fokusējies uz klientu, piedāvā palīdzību un dalies savās zināšanās par precēm un modi.
Ko Tu dari:  

• Tu vienmēr nostādi mūsu Klientus centrā visam, ko dari, un palīdzi viņiem, daloties savās produktu un modes zināšanās.
• Tu palīdzi uzturēt kārtīgu un sakoptu tirdzniecības zāli, lai nodrošinātu pozitīvu iepirkšanās pieredzi, strādājot saskaņā ar H&M standartiem.
• Izmantojot savas prasmes un zināšanas, lai atbalstītu savus kolēģus, Tu aktīvi sniedz ieguldījumu, lai palīdzētu veidot patīkamu atmosfēru un labi funkcionējošu komandu.

Prasības:

Lai veiksmīgi pildītu pārdevēja-konsultanta amatu, mēs ticam, ka Tu esi komandas spēlētājs ar pozitīvu attieksmi, kurš veicina sadarbību un komandas kopējos panākumus. Kā mēs Tevi iztēlojamies:  

• Tu esi draudzīgs, sabiedrisks, pozitīvs un ar vēlmi mācīties!
• Tu esi komandas spēlētājs, kuram patīk strādāt vidē, kurā tiek veikti vairāki uzdevumi vienlaikus.
• Tu esi uzņēmīgs un gatavs domāt ārpus rāmjiem.

Papildus informācija:

Mēs meklējam kolēģus, kuri var strādāt dažādās maiņās, tostarp vakaros un nedēļas nogalēs uz pusslodzi (20h) vai nepilnu slodzi (30h).

Bonusi
Visiem H&M Group darbiniekiem mēs piedāvājam pievilcīgus labumus un plašas attīstības iespējas visā pasaulē. Visi mūsu darbinieki saņem darbinieku atlaižu karti, ko var izmantot visos H&M Group zīmola veikalos un tiešsaistē. Atlaides attiecas uz šādiem zīmoliem: H&M (ieskaitot Beauty un Move), COS, Weekday, Monki, H&M HOME, & Other Stories, ARKET, Afound.

Turklāt, tajā jums ir iekļauts:
 • Atlaides 25% vērtībā, visos H&MGrupas zīmolos 
 • Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika beigām 
 • Papildu atlaižu kuponi izmantošanai H&M veikalos 
 • Elastīgs darba grafiku 
 • Sociālās garantijas apmaksāti ikgadējie atvaļinājumi, slimības lapas, utt. 

un vēl:
Papildus mūsu globālajām priekšrocībām visi mūsu vietējie tirgi piedāvā dažādas konkurētspējīgas priekšrocības un labumus. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tie var atšķirties atkarībā no nodarbinātības veida un valsts.

Iekļaušana & Daudzveidība
H&M ir daļa no H&M Group. H&M Group ir apņēmusies izveidot un uzturēt iekļaujošas, daudzveidīgas un vienlīdzīgas darbavietas visā mūsu organizācijā. Mūsu komandās jābūt dažādiem cilvēkiem, kas dalās un apvieno savas zināšanas, pieredzi un idejas. Daudzveidīgs darbaspēks pozitīvi ietekmē to, kā mēs risinām izaicinājumus, ko mēs uztveram kā iespējamu un kā izvēlamies veidot attiecības ar kolēģiem un klientiem visā pasaulē. Tāpēc mūsu darbā pieņemšanas procesā tiek ņemti vērā visi daudzveidības aspekti.  
Mēs cenšamies nodrošināt taisnīgu un vienlīdzīgu procesu, tāpēc lūdzam jūs savam pieteikumam nepievienot motivācijas vēstuli, jo tajā bieži vien ir iekļauta informācija, kas var viegli izraisīt netīšu aizspriedumu. 
 
Uzņēmuma apraksts
H&M ir modes zīmols, kas piedāvā jaunākos stilus un iedvesmu, sākot no modes tērpiem un unikālām dizaineru sadarbībām un beidzot ar garderobes piederumiem par pieejamu cenu. Mūsu biznesa ideja ir mode un kvalitāte par labāko cenu ilgtspējīgā veidā. Uzziniet vairāk par H&M šeit. 
Stundas likme (bruto)Bruto stundā  € 5.54

Papildu informācija: T/C AKROPOLE ALFA

Atrašanās vieta

  Rīga, Latvija
  Brīvības iela 372, Rīga

Darba veids

 • Darbs pēc mācībām
 • Nepilna slodze
 • Elastīgs darba laiks

Prasmes

 Teamwork Customer Service Sales Initiative Communication Responsibility

Valodas

 •  Latviešu
Kontaktpersona
Milda TamulioneUzņēmuma mājaslapahttps://career.hm.com/lv-lv/

Reģistrācijas numurs40103523133

Tev varētu interesēt arī:

Jaunākais datu ievades operators/-e
SIA Aerones Engineering
Rīga
€ 1100 – 1300
Beigu termiņš: 10.08.2024
Loģistikas menedžera palīgs/-dze
Baltic Express LV SIA
Rīga
€ 900 – 1500
Beigu termiņš: 05.08.2024
Datu operatore/-s
Baltic Logistic Solutions SIA
Rīga
€ 1085 – 1160
Beigu termiņš: 01.08.2024