607
Datu inženierijas komandas vadītājs
Luminor Bank AS Latvijas filiāle
Datu inženierijas komandas vadītājs
Luminor Bank AS Latvijas filiāle
Datu inženierijas komandas vadītājs
Luminor Bank AS Latvijas filiāle

Datu inženierijas komandas vadītājs

Luminor Bank AS Latvijas filiāle

Pievienojies mūsu komandai kā Datu inženierijas komandas vadītājs!

Jā, Tu to vari! Tāda ir mūsu nostāja pret darbu, ambīcijām, idejām un attiecībām. Mēs Luminor ticam, ka ikvienam ir potenciāls sasniegt lielus mērķus, un mudinām ikvienu tos īstenot – gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē.

Lai kas Tu būtu un kāda būtu Tava loma, Luminor Tev sniegs unikālu iespēju kļūt par banku nozares čempionu.

Mēs meklējam Datu inženierijas komandas vadītāju, lai turpinātu mūsu Biznesa informācijas un analītikas nodaļas datu inženierijas transformāciju. Jūs vadīsiet un mentorēsiet efektīvu komandu, kas iekļauta starpfunkcionālās produktu komandās. Jūs būsiet tehniskais speciālists, kas noteiks virzienu un sadarbosies ar produktu īpašniekiem, lai optimizētu datu infrastruktūru un palīdzētu viņu komandām.

 • Tehniskais vizionārs: Izstrādāsiet un ieviesīsiet stabilu datu piegādes procesu atbilstoši paraugpraksei.
 • Atbalstošs mentors: Palīdzēsiet veidot prasmīgu datu inženieru komandu, kas vērsta uz sadarbību, nodrošinot tehnisko vadību un norādījumus matricas tipa organizācijā.
 • Savienojošais posms starp komandām: Sadarbosieties ar produktu īpašniekiem, lai izprastu viņu datu vajadzības un sniegtu ieteikumus par stratēģijām, kā efektīvi izmantot datus darba procesā.
 • Tehniskais katalizators: Veiksiet sarežģītus datu inženierijas uzdevumus un risināsiet problēmas, lai paātrinātu komandas progresu.
 • Cilvēku izaugsmes čempions: Nodrošināsiet izaugsmes vadību, atgriezenisko saiti un atbalstu cilvēkresursu jomā, lai palīdzētu komandas locekļiem attīstīt viņu prasmes un karjeru. 


Tu iederēsies mūsu komandā, ja Tev ir:

 • Tehniskās zināšanas: Zināšanas par SQL, Python, Airflow, Linux (vismaz iesācēja līmenī), automatizāciju, CI/CD. Būtu vēlams, bet nav obligāti – zināšanas par Docker, Kubernetes, dbt, KNIME/Alteryx, pieredze mākoņu jomā.
 • Līderības spējas: Pierādāmu spēju vadīt, motivēt un mentorēt datu inženierus matricas tipa vidē.
 • Sadarbības prasmes: Izcilas komunikācijas prasmes, lai nodrošinātu saziņu starp datu inženieriem, biznesa analītiķiem un produktu īpašniekiem.
 • Stratēģisko domāšanu: Spēju pārvērst biznesa vajadzības efektīvos datu risinājumos un konsultēt par datu stratēģiju produktu komandās.
 • Labas angļu valodas zināšanas: Efektīvai sadarbībai ar visiem komandas locekļiem.

 

Mēs Tev piedāvājam:

 • Atalgojums no 3500 - 5600 EUR bruto, kā arī iespēja pretendēt uz atalgojuma pārskatu reizi gadā. 
 • Starptautiskas komandas. Komandas, kas iziet ārpus Baltijas robežām, kur cilvēki novērtē izaicinājumu bagātu darbu kopā ar labu humoru un prieku.
 • Vairāk atvaļinājuma. Papildu nedēļas atvaļinājums pieejams visiem darbiniekiem, kuri ir uzņēmumā strādājuši 1 gadu vai ilgāk.
 • Brīvprātīgo atvaļinājums. Mums rūp dot savu ieguldījumu sabiedrībai, tāpēc jūs saņemsiet papildu brīvdienas brīvprātīgas darbības nolūkos.
 • Apmaksāts atvaļinājums. Mēs lepojamies ar savu darbiniekiem, kuri piedalās militārajās apmācībās. Tāpēc Luminor katru gadu piedāvā 30 pilnībā apmaksātas dienas militārajām apmācībām.
 • Veselības apdrošināšana. Konkurētspējīgs labumu grozs papildus jūsu algai, kas ietver veselības apdrošināšanu visās trīs Baltijas valstīs, kā arī veselības dienas, ja jums ir neplānota prombūtne slimības dēļ bez ārsta paziņojuma.
 • Labklājība. Piekļuve rīkiem un resursiem, kas palīdz justies labi un būt produktīvam gan darbā, gan privātajā dzīvē.
 • Profesionālā izaugsme. Iekšējās un ārējās apmācību programmas, darbnīcas, konferences, tiešsaistes apmācības utt.

    

   Tā kā mūsu organizācijas saziņas pamatvaloda ir angļu valoda, sagaidi, ka ar Tevi sazināsies un intervija notiks angļu valodā, kā arī darbā pieņemšanas process arī notiks angļu valodā.

   Piesakies līdz 30.06.2024! 

   Lūdzu, pieteikties ar savu CV angļu vai latviešu valodā un PDF formātā!

   Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 3500 - 5600

   Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Skanstes iela 12, 1013, Rīga

   Darba veids

   • Pilna slodze
   Kontaktpersona
   Merili Aaloe

   Luminor is the leading independent bank in the Baltics and the third-largest provider of financial services in our region. We serve the financial needs of individuals, families, and companies. Just like our home markets of Estonia, Latvia, and Lithuania we are young, dynamic, and forward looking.

   Luminor has a strong and capable team that is committed to achieving our strategic objectives. We are dedicated to supporting sustainable growth in the Baltic region by providing a long-term commitment to businesses and individuals.


   Reģistrācijas numurs40203154352

   Tev varētu interesēt arī:

   Financial Planning and Analysis Manager
   Amber Beverage Group SIA
   Rīga
   € 4000 – 4300
   Beigu termiņš: 27.07.2024
   Finansists un biznesa procesu analītiķis/-e
   Cargoflex SIA
   Rīga
   € 2500
   Beigu termiņš: 28.07.2024
   Analītiķis/-e
   City Service grupa
   Rīga
   € 2000
   Beigu termiņš: 27.07.2024