LOĢISTIKAS SPECIĀLISTS
LOĢISTIKAS SPECIĀLISTS
RAMCO SIA
LOĢISTIKAS SPECIĀLISTS

LOĢISTIKAS SPECIĀLISTSRAMCO SIA

LOĢISTIKAS SPECIĀLISTS

RAMCO SIA ir strauji augošs transporta ekspedīcijas uzņēmums, kas nodrošina klientiem augstākā līmeņa kravu pārvadājumu servisu. RAMCO ir izvirzījies starp nozares līderiem Baltijas reģionā. Galvenais darbības virziens ir LTL un FTL sauszemes kravu pārvadājumi starp Rietumeiropu, Baltiju un Skandināviju.

 

RAMCO aicina pievienoties uzņēmuma komandai loģistikas speciālistus. Darbs RAMCO komandā sniedz iespēju realizēt savas profesionālās ambīcijas un paver lielisku karjeras iespēju augt kopā ar mūsu uzņēmumu, kurš strauji un pārliecinoši attīstās gan vietējā, gan starptautiskā tirgū.

Papildu informācija

Mēs meklējam darbiniekus, kuriem ir loģistikas speciālista pieredze sauszemes pārvadājumos. Kandidātiem bez pieredzes un nozares jaunpienācējiem sākotnēji piedāvājam prakses vietu.

Mēs sagaidām latviešu, krievu un angļu valodas brīvu pārvaldīšanu. Vācu valodas pratējiem prioritāte. Mums ir svarīga kandidātu vēlme strādāt, augstas darba spējas intensīvos darba apstākļos, spēja ātri pieņemt lēmumus, precizitāte, atbildīga attieksme un vēlme strādāt dinamiskā vidē.

Mēs nodrošinām konkurētspējīgu un motivējošu atalgojumu balstītu uz iepriekšējo darba pieredzi un individuālajiem darba rezultātiem, ērtu darba vietu Rīgas centrā, atbalstošu un draudzīgu komandu un karjeras izaugsmi.

 

Darbinieku ikdienas pienākumi ietver:

  • Pārdošanas funkcijas un komunikācija ar klientiem.
  • Kravu pārvadājumu plānošana un koordinēšana.
  • Pasūtījumu apstrāde un datu ievade sistēmā.
  • Komunikācija ar šoferiem un pārvadātājiem.
  • Darbs kravu apmaiņas biržās.

Ja Tu esi ambiciozs un gatavs cītīgi strādāt, lai sasniegtu augstu atalgojumu, esi laipni aicināts mūsu draudzīgajā kolektīvā! Ja labāk vēlies laisku darba ikdienu, šis darba piedāvājums nebūs Tev piemērots.

 

CV un vēlams arī motivācijas vēstuli sūtīt sadaļā "pieteikties".

Tev varētu interesēt arī:

LOĢISTIKAS DAĻAS VADĪTĀJS/-A
R GRUPA SIA
Rīga
€ 2500 – 3500
Beigu termiņš: 21.01.2022
Loģistikas speciālists
SmartLynx Airlines Ltd
Rīga
€ 1600 – 1800
Beigu termiņš: 17.01.2022
LOĢISTIKAS VADĪTĀJS
MIDA LT UAB
Rīga
€ 1676
Beigu termiņš: 21.01.2022