2458
BITE Latvija SIA
BITES E-KANĀLU SATURA IEVADES ADMINISTRATORS
BITE Latvija SIA
BITE Latvija SIA

BITES E-KANĀLU SATURA IEVADES ADMINISTRATORSBITE Latvija SIA

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 800

Atrašanās vieta

    Rīga, Rīgas rajons, Latvija
    Uriekstes iela 2a

Darba veids

  • Pusslodze
Kontaktpersona
Baiba Girvaite

BITE ir visstraujāk augošais informācijas un komunikācijas tehnoloģiju uzņēmums Latvijā, kas jau vairāk nekā piecpadsmit gadus nodrošina mūsdienīgus, inovatīvus, klientu vajadzībām atbilstošus mobilo un fiksēto sakaru pakalpojumus, “Go3” video satura platformu un integrētus IKT risinājumus biznesa klientiem.
BITE nodarbina vairāk nekā 800 darbiniekus visā Latvijā. Bites biroji ir Rīgā, Uriekstes ielā 2A un Saldū, Striķu ielā 10c. Kolēģi arī strādā Bites salonos pa visu Latviju kā arī attālinātās komandas savos mājas birojos.
Saskaņā ar BITĒ veikto darbinieku apmierinātības aptauju – 92% darbinieku patīk darbs, ko viņi dara, bet saskaņā ar CV Online darba devēju topu, esam piektā iekārojamākā darba vieta Latvijā 2021.gadā, un, kāpēc, lai tā nebūtu!
Darbiniekiem piedāvājam bezmaksas sakarus, viedtelevīziju, internetu un biznesa klases telefonu bez maksas. Veselības apdrošināšana mums visiem ir vienāda, jo mēs katrs esam vērtība. Vasarā BITĒ organizējam bērnudārzu, lai vecākiem vieglāk, laikā, kad bērnu dārzos brīvlaiks. Dzimšanas diena pie mums ir brīvdiena, bet visu vasaru mielojamies ar bezmaksas saldējumu. Arī svētkus protam svinēt un tam pāri visam – aizraujošs un interesants darbs dinamiskajā telekomunikāciju nozarē.
Ja vēlies uzzināt vairāk par aizraujošo darbu lielajā BITES ģimenē – atnāc aprunāties ar kādu no BITES Klimata kontroles*.
*tā sauc BITES personāldaļu.Uzņēmuma mājaslapahttps://www.bite.lv/lv/karjera

Reģistrācijas numurs40003742426

Tev varētu interesēt arī:

Monitoringa speciālists/-e (pilna vai nepilna slodze)
Hansab SIA
Rīga
€ 1500
Beigu termiņš: 18.06.2023
IT SISTĒMU ADMINISTRATORS/ TEHNISKĀ ATBALSTA SPECIĀLISTS
MADARA Cosmetics, AS
Rīga
€ 2200
Beigu termiņš: 02.06.2023
Mārketinga speciālista asistents/-e
MAXIMA Latvija SIA
Rīgas rajons
€ 1000 – 1100
Beigu termiņš: 16.06.2023