32
BITE Latvija SIA
TEHNISKĀ ATBALSTA KONSULTANTS
BITE Latvija SIA
BITE Latvija SIA

TEHNISKĀ ATBALSTA KONSULTANTS

BITE Latvija SIA

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 700 - 1330

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Uriekstes iela 2a

Darba veids

  • Pilnas slodzes maiņu darbs

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Baiba Girvaite

BITE ir visstraujāk augošais informācijas un komunikācijas tehnoloģiju uzņēmums Latvijā, kas jau vairāk nekā piecpadsmit gadus nodrošina mūsdienīgus, inovatīvus, klientu vajadzībām atbilstošus mobilo un fiksēto sakaru pakalpojumus, “Go3” video satura platformu un integrētus IKT risinājumus biznesa klientiem.
BITE nodarbina vairāk nekā 800 darbiniekus visā Latvijā. Bites biroji ir Rīgā, Uriekstes ielā 2A un Saldū, Striķu ielā 10c. Kolēģi arī strādā Bites salonos pa visu Latviju kā arī attālinātās komandas savos mājas birojos.
Saskaņā ar BITĒ veikto darbinieku apmierinātības aptauju – 92% darbinieku patīk darbs, ko viņi dara, bet saskaņā ar CV Online darba devēju topu, esam piektā iekārojamākā darba vieta Latvijā 2021.gadā, un, kāpēc, lai tā nebūtu!
Darbiniekiem piedāvājam bezmaksas sakarus, viedtelevīziju, internetu un biznesa klases telefonu bez maksas. Veselības apdrošināšana mums visiem ir vienāda, jo mēs katrs esam vērtība. Vasarā BITĒ organizējam bērnudārzu, lai vecākiem vieglāk, laikā, kad bērnu dārzos brīvlaiks. Dzimšanas diena pie mums ir brīvdiena, bet visu vasaru mielojamies ar bezmaksas saldējumu. Arī svētkus protam svinēt un tam pāri visam – aizraujošs un interesants darbs dinamiskajā telekomunikāciju nozarē.
Ja vēlies uzzināt vairāk par aizraujošo darbu lielajā BITES ģimenē – atnāc aprunāties ar kādu no BITES Klimata kontroles*.
*tā sauc BITES personāldaļu.Uzņēmuma mājaslapahttps://www.bite.lv/lv/karjera

Reģistrācijas numurs40003742426

Tev varētu interesēt arī:

Vecākais testētājs/-a
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 1800 – 2300
Beigu termiņš: 13.05.2024
Junior Data Engineer
Wandoo Finance SIA
Rīga
€ 1500 – 2500
Beigu termiņš: 27.04.2024
Test Engineer
SIA "Dynatech"
Rīga
€ 1900
Beigu termiņš: 27.04.2024